Local from Facebook

Sosyal
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 292 MB
  • Version 7.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Facebook
Events mobil uygulaması yeni hali ile sizleri bekliyor.

Events uygulaması yeni ismi Local from Facebook ile karşımızda. 

Facebook'un geliştirmiş olduğu Events uygulaması artık Facebook Local adı ile piyasada. Foursquare uygulamasını oldukça geride bırakacak olan Facebook Local uygulaması sizin yerinize mekan araştırmalarının hepsini yapıyor ve konumuza yakın olan yerleri sizlere sunuyor. Uygulamamız üzerinden arkadaşlarınızın nerede olduğunu takip edebilir ve akşam planlarınızı daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma göre sizlere cafe,restaurant, gece clubü, alışveriş merkezi ve dahası hakkında bilgi sunuyor. O gün içerisinde gerçekleşecek olan etkinlikleri sizlere sunarak daha kaliteli bir yaşama sahip olmanızı sağlıyor. Facebook Lokal uygulaması bu bilgilerin hepsini Facebook üzerinden topluyor. Yani Facebook da kayıtlı olmayan bir bilgiye ulaşamıyoruz. 

Uygulamamız takvim sistemi ile çalışarak sonraki günlerde de gerçekleşecek olan etkinliklere ulaşmanıza olanak sağlarken bu işletmeler ile de kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. En ok önerilen ve en çok tercih edilen mekanların listelendiği Facebook Local uygulamasına sizde ücret ödemeden sahip olabilir ve Facaebook çatısı altında kullanabilirsiniz. Çok sık seyahat eden biriyseniz, uygulamamız gittiğiniz şehrin en özel mekanlarını size sunuyor. 

Local from Facebook indir